نتایج جستجو برای عبارت :

خوشبختیش آرزومه؟

متن آهنگ عشقت رضا یزدانی
Lyrics Music Reza Yazdani
Eshghet
ترانه و شعر آهنگ عشقت رضا
یزدانی
با نگاه تو تازه فهمیدم سر این چشما جونمم
میدمتو بخوای از من مرگم آسونه جز تو چی دارم منه دیوونه
روزگارم سخت روزگارت خوش پرم از این غم غمه آدم
کشتو با لبخندت دردمو کم کن من پر از حرفم پس شکنجم کن
عشقت همه چیز من بود وقته عاشق شدن بود کارم بی تو
تمومه جز تو کی آرزومهعشقت همه چیز من بود وقته عاشق شدن بود کارم بی تو تمومه
جز تو کی آرزومه
تکست آهنگ عشقت رضا یزدانی
عشقت هم
دانلود اهنگ چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم
دانلود آهنگ امام رضا از حامد زمانی - رسانه نوا چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم تویی که تنها آقا دل سوز منی آرزومه دوباره بیام تو حرمت بدم یه سلام بهونه ی اشکای هر روز منی.. بی تو می میرم آقام یه فقیرم ...
دانلود آهنگ کبوترم هوایی شد + متن + MP3 - آپ موزیک ♬♫پنجره فولاد تو دوای هر چی درده♬♫ کسی ندیدم اینجا که نا امید برگرده ♬♫چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم♬♫ تویی که تنها آقا دل سوز منی آ
دانلود | Download

راس راسکی عاشق تو
دارم میشم دیوونه
این حس بینمون
تا آخرش میمونه
حواسم نبود یهو دیدم
تو هوات غرقم
با تو آروم شدمو
تند زد رو تنت قلبم
شب ماله منو توعه
ناز کردنا مال توعه
قلبم ماله توعه
اسمم تو فاله توعه
منو سفت تر بگیر که بدجوری ما چفت همیم
تو کل خیابونا داد میزنم عشق منی
آسمون ما با یه نور ماه
روشنه و آرزومه باشی کنار من
من به یادتم
من کنارتم
واسه ی همیشه
آخه بی تو که نمیشه
آخه وجود من عشق من
جز تو کی میشه
من 
تو
ما
دنیا
آغوشت
به عشق
آ
به مردی که زبان سکوت زن رو بفهمه ، باید گفت خداقوت!

اما این سکوتت رنج آورترین حرفهاست.  میدونم آزرده و دلگیری..   
الهی حال دلت همونی بشه که میخوای بشه..   آرزومه عمیقن بخندی و شاد باشی ودلت حس تازگی و زندگی رو داشته باشه..  عین اون بهاری که دوست داری باشی..      " اینروزهای من کم از حال تو نداره"   
کامبیز حسینی گفت آرزو داشته یه کارگردان تئاتر باشه که وقتی از صحن تئاتر شهر رد میشه همه ی جوونای سیگار به دست و تازه‌کار با حسرت بگن عهههه کامبیز حسینی آرزومه یه روز باهاش کار کنم :((( و اونم رد شه بره!
دوس داشته یه کارگردان تئاتر معروف و خلاق تو ایران باشه که آوازه ی کارهاش بین المللیه! تنها فرق آرزوی منو کامبیز اینه که من میخوام بازیگر خلاق و معروفی بشم! 
منم مثل کامبیز آرزومه تو ایران کار کنم! آرزومه که تو ایران بمونم و از بودن تو مملکت خودم
امروز دوشنبه دوم دی ماه ...
از یکی مجلات داستانی بهم پیشنهاد شد براشون داستان بفرستم. یکی از داستان هام رو ویرایش کردم و فرستادم. امیدوارم پذیرش کنند و چاپ بشه... خیلی هیجان زده ام... دو سه ساعت هم داشتم روی داستانم کار می کردم. یعنی واقعا دارم تلاش می کنم و راه پیدا می کنم برای چاپ داستانها.‌..خیلی هم ازم انرژی میبره... باید چند تا داستان دیگه هم بنویسم. 
برای دیدن لبخند تو همه ی تلاشم رو می کنم...
                                                                       من عاشق حرمتم                                                                         دیوونه کرمتم                                                                       عمری پای علمتم                                                                             یاحسین                                                                    
همون قدر که لازم داری، مواظب نَفْسِ خودت باشی، مواظب آدمای دور و بَرِتْ هم باش .. حرفا، عمل، رفتار، عقیده، باور، عادت ها، افکارشون وو
گاهی، گمراهی آدما از یه حرف ساده، یه عادت معمول، آدمای دور و برشه.

راه نجات هم از درون خود آدم شروع میشه .. 
گاهی مدتی گمراهی رو به دوش می کشی، و با کلامی و جمله ای از یه رهگذر از زندگیت، به خودت میای ..
حالا نمی دونی دلت از عمری که با گمراهی گذروندی بسوزه یا از راه و مسیر نو خوشحال باشی ..
خدایا آرزومه بنده ای باشم
از این دعواها خسته شدم
مامان و آبجی  هر روز با هم دعوا می کنن. آرزومه برم برای خودم خونه مستقل بگیرم و از این دعواها راحت بشم.طاهرم آرومه از درون داغون 
یه وقتای با این دعواها ی چند ساله دست و پاهام  میلرزه.سردردهام زیاد شده و تمرکزم رو از دست می دم
از زمانی که ف توی زندگیش مشکل پیدا کرد و اومد اینجا دردسر ما بیشتر شد 
خدایا به ادمات بفهمون با جیغ و داد و بیداد هیچ مشکلی حل نمیشه 
اینا همه حق الناسه.چرا توی یه خونه باید این همه حرفهای تکرار باش
متن آهنگ با نفسهات از علیرضا روزگاربا نفسهات جون میگیرم بغلم کن تا نمیرملمس گرمای دستای تو داره برام حس زندگیلحظه هام خوبه که میکوبه قلبم کنار تو به سادگیتو که چشمات روبرومه با تو بودن آرزومههی نبینم اشکت میریزه، آخه دنیامو از هم میپاشونهدوست دارم با تو زیر بارون بدون چتر و شونه به شونه

ادامه مطلب
مهر که میاد نمیدونم چرا همه تو اینستاگرام اصرار دارن از خاطرات مدرسه شون بگن. معلوم میشه حتی برای اونایی هم که ازش خاطرات تلخی تعریف میکنن روزای موندگاری بوده! من که اساسا نه روزای خوبشو یادمه نه روزای نحسشو. نه تنها مدرسه که از دانشگاه هم خاطره خاصی رو برای خودم هی مرور نکردم تا چنان تو مغزم تثبیت شه که انگار همین دیروز اتفاق افتاده. وقتی بزرگ شدم و فهمیدم نظام آموزش و پرورش مملکتم تا چه حد قاتل استعداد و انسانیت و اخلاق آدماس، تا چه حد آلوده
سیامک عباسی :
۳۳ سالم شدخودم که باورم نمی‌شه، ولی شدالان، تو این سن، بیشتر از هر موقع دیگه‌ای خوشحالم، و هر روز دارم لذت بردن از زندگی رو تمرین می‌کنمتو زندگی هیچ چیزی ارزشمندتر از خانواده‌م‌، دوستانم، مخاطبانم و رویاهام ندارم. دست مادرمو می‌بوسم که ۳۳ سال پیش منو به این دنیا دعوت کرداز ته قلب بابت این همه خوشبختی از کائنات سپاسگزارمهمین طور از همه‌ی عزیزانی که بهم تبریک گفتن، چه حضوری، چه تلفنی، چه با پست و کامنت و استوریخوشبختیتون آ
زمستان بود.
حس می‌کردم قلبم دارد بزرگ می‌شود.
انکارش می‌کردم و بقیه بیشتر اصرار می‌کردند. با دست نشانم می‌دادند و می‌گفتند ببینید قلبش بزرگ شده... بیشتر می‌تپد...
چندماه طول کشید تا قبول کنم که راست می‌گویند...قلبم بزرگتر از همیشه شده است.
خوشحال بودم، با همیشه فرق کرده بودم، بیشتر از همیشه خودم بودم.
بزرگ بود... انقدر بزرگ که وقتی در قلبم جای گرفت، قلبم اندازه‌ش نبود و زد بیرون... 
کم‌کم اما اذیت می‌کرد، انقدری بزرگ شده بود که دیگر از باقی
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستداران سیامک عباسی عزیز
این وبلاگ توسط یکی از علاقمندان و طرفداران سیامک عباسی ایجاد میشود و هدف آن کمک به دنیای وب و بیشتر وب فارسی در جهت تولید محتوای کامل پیرامون موضوع وبلاگ که همان خواننده محبوبم یعنی سیامک عباسی میباشد.
امیدواریم بتوانیم مطالبی مفیدی را در این باره منتشر کنیم...
خوشبختیتون آرزومه
گفته بودم قبلاً؟ گفته بودم آرزومه ده روز رمضان رو بیام مشهدت؟ گفته بودم...همین که گفتم کافیه... تو می‌دونی و کافیه...شاید هیچ‌وقت به این آرزو نرسم (این آرزو و خیلی آرزوهای دیگه که به تو بستگی داره...) اما همین که تو یه سر این آرزوها هستی، یعنی خودش اجابت... یعنی هیچی که نباشه، هیچیِ هیچی که نباشه، من چندتا جمله با تو حرف زدن رو که بُردم...
شاید هیچ‌وقت پای  سفره‌های افطار حرمت نشینم، سفره‌هایی که هرسال چشم میدوزم به عکساشون و تصور می‌کنم کسایی ک
تکست آهنگ سامان جلیلی فوق العاده
بگو چی اومده سرت اینا کین دورو برتکه میذاری میری منو نمیدونی کی شکونده بال و پرتکی از من دیوونه تره کی هی بگی برو نرهمگه میتونه پر کنه جامو کسی نمیتونه بگه که از منم عاشق ترهدوراتو زدی چی شده که باز اومدی میگی عاشق منی که من برگردمنیستمت تورو هرجا دوس داری برو آره ساده بودم هی تورو باور کردمدوراتو زدی چی شده که باز اومدی میگی عاشق منی که من برگردمنیستمت تورو هرجا دوس داری برو آره ساده بودم هی تورو باور کردمیک
مامان بابام خیلی مذهبی بودن، هنوزم هستن. منتها مذهبشون جوری یود که ۹۰درصد سخت گیریشون رو دخترشون بود. باورتون میشه آرزومه یک بار با دوستام شام برم بیرون؟؟
دوم ابتدایی بودم. زیر سن فاکینگ تکلیف. مامانم بهم گفت تو هیکلت نسبت به دوستات خیلی درشته، هرکی تو رو ببینه فکر میکنه دانشجویی( حالا اصلا این طور نبودا). یه مانتو برام خرید تا مچ پام. گشاد گشاد گشاد. آموزشگاه زبان میرفتم اون موقع. نگم براتون چقدر دوستام مسخره ام کردن. تا خود خونه گریه کردم. فک
این حالی که دارم تو ساختی واسم
این کاره نبودم تو دادی یادم که عاشقت باشم دلمو ببازم
بیشتر از جونم تورو میخواستم
چیت بود که رفتی ؟!
بگو بهم آخه دلت از چی میترسید
به خودم میگم همش چم بود آخه من ؟!
دستای کی نمیذاشت که مال من شی ؟
کی بد بود من یا تو ؟
کی با جون و دل میخواست چشماتو ؟
کی به عشقت راهی دریا شد ؟
کی بعد رفتن تو تنها شد ؟
کی بد بود من یا تو ؟
کی با جون و دل میخواست چشماتو ؟
کی به عشقت راهی دریا شد ؟
کی بعد رفتن تو تنها شد ؟
هرجا میری باز خاطراتت پ
لپ‌تاپ رو به زور از دستم گرفت که باهاش بازی کنه. تازه روشنش کرده بودم و روی دسکتاپ بود. چند ثانیه متفکرانه نگاه کرد...+ لادن اینجا کجاست؟- اینجا دانشگاهیه که آرزومه دانشجوش بشم.+ حالا نمیشه همینجا دانشگاه بری؟- دانشگاه اینجا خوب نیست.+ نمیشه نری؟- چرا نرم؟ :)+ خب من دلم برات تنگ میشه. :(...قبلا قبلنا هم به کرات گفته من عاشق لادنم و حسادت عنودان بدگهر رو هم تحریک کرده! حالا جالبه بدونید که من تنها کسی هستم که باهاش بازی نمیکنم و تازه هر وقت میاد خونه‌
سلام رفیقان بیانی!زیاد دیگه دارم پست میزارم میییدونم :))ولی یه سوالی داشتم،در واقع در مورد یه موضوعی ازتون نظر میخوام.چند وقت پیش با یکی از بچه‌های دانشگاه که تو کار تئاتره و کارگردان و نویسنده است یه ملاقاتی داشتم و دست نوشته هام رو بردم نشونش دادم.حالا یه نمایشنامه ای نوشتم تقریبا رو به اتمامه،و روی کاغذ.اما میترسم بفرستم براش. از یه طرفم فکر میکنم امسال فارغ‌التحصیل میشه و میره(حالا نمیدونم میخواد اون موسسه که مدیرش هست رو چیکار کنه :/ )ی
سلام رفیقان بیانی!زیاد دیگه دارم پست میزارم میییدونم :))ولی یه سوالی داشتم،در واقع در مورد یه موضوعی ازتون نظر میخوام.چند وقت پیش با یکی از بچه‌های دانشگاه که تو کار تئاتره و کارگردان و نویسنده است یه ملاقاتی داشتم و دست نوشته هام رو بردم نشونش دادم.حالا یه نمایشنامه ای نوشتم تقریبا رو به اتمامه،و روی کاغذ.اما میترسم بفرستم براش. از یه طرفم فکر میکنم امسال فارغ‌التحصیل میشه و میره(حالا نمیدونم میخواد اون موسسه که مدیرش هست رو چیکار کنه :/ )ی
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی – سنگدل

Download New Music Meisam Ebrahimi – Sangdel

دانلود آهنگ میثم ابراهیمی سنگدل

متن آهنگ میثم ابراهیمی با نام سنگدل

هرجا میری باز خاطراتت پیش رومه
سنگدل به جایی رسیده که دیدن تو آرزومه

دانلود آهنگ - ( کیفیت خوب 128 )

سلام دوستان
به نظر شما امکان یادگیری زبان انگلیسی بدون رفتن به کلاس وجود داره یا نه؟ هزینه کلاس ها خیلی بالاست و خیلی ها توانش رو ندارن.
میخواستم ببینم کسی هست که با کتاب یا نرم افزار یا به یه شیوه ای خودش یاد گرفته باشه؟
مرتبط :
راهنمایی برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی
راهکار برای یادگیری نوشتن کلمات انگلیسی
بحث و تبادل نظر درباره یادگیری زبان انگلیسی
تجربه ی شما در مورد حفظ لغات انگلیسی
برای تقویت زبان انگلیسی، کدوم روش مناسب تره ؟
آموزش ا
سلام روزتون بخیر
از آن جایی که هزینه ی کلاس های تابستانی آموزش زبان انگلیسی تابستانه زیاد هست و مسیرهای طولانی هم مانع کلاس رفتن بچه ها میشه، یه درخواستی ازتون داشتم؛ 
خواستم در خونه به دخترم که 12 سالش هست، و سال دیگه زبان انگلیسی داره، کار کنم، فقط نمیدونم چطور باید شروع کنم، که سال دیگه تو مدرسه هم دچار مشکل نشه.
متشکرم
مرتبط :
میخواهم فرزندم را انگلیسی زبان تربیت کنم
با این همه منابع، چرا در یادگیری زبان موفق نمیشم؟
بهترین روش برای من در
سلام 
من امسال کنکور دارم، میخوام منحصرا زبان شرکت کنم ولی از اون جایی که هیچی نخوندم میخوام برم آزاد، کسی میدونه شهریه دانشگاه علوم تحقیقات چطوره ؟ دانشگاه های دیگه چطور تو شهرستان ها؟درباره خوابگاه چی؟ اگه از فامیل هاتون کسی هست خبر دارید چه رتبه ای میخواد؟ من تو نت سرچ کردم با 100 هزار کشوری هم قبول شده بودن بخاطر همین امیدوار شدم!
من درسته سال کنکور نخوندم ولی میخوام برم جدی زبان رو ادامه بدم و واسه ارشد یه دانشگاه خیلی خوب قبول بشم (حالا
متن آهنگ فوق العاده سامان جلیلی
بگو چی اومده سرت اینا کین دورو برتکه میذاری میری منو نمیدونی کی شکونده بال و پرتکی از من دیوونه تره کی هی بگی برو نرهمگه میتونه پر کنه جامو کسی نمیتونه بگه که از منم عاشق ترهدوراتو زدی چی شده که باز اومدی میگی عاشق منی که من برگردمنیستمت تورو هرجا دوس داری برو آره ساده بودم هی تورو باور کردمدوراتو زدی چی شده که باز اومدی میگی عاشق منی که من برگردمنیستمت تورو هرجا دوس داری برو آره ساده بودم هی تورو باور کردم
دان
سلام 
خانواده برتری های عزیز 
در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی با توجه به شرایطم سوال داشتم لطف کنید اگه در این زمینه اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید . 
من ۲۴ سالمه، متاهلم و بچه سه ساله دارم، الان هم ترم آخر کارشناسی ام و با توجه به اینکه قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر دارم یادگیری کامل انگلیسی ضرورت داره برام، ولی محدودیت زمانی هم دارم برای شرکت در کلاس ها، الان سوالم اینکه بهترین روش واسه من در یادگیری چیه؟
۱- اینکه دوره لیسانس زبان از
سلام، وقت تون بخیر 
کسی در مورد زمان ثبت نام مدرس و شرایط کانون زبان ایران اطلاعی داره؟ من ۲۰ سالمه میتونم تو آزمون شون شرکت کنم؟ چه جوری خودم رو آماده کنم؟ کانون های دیگه مدرس جذب نمیکنن؟ کجاها میتونم مشغول به کار بشم ؟ 
آخه من دانشجوی مترجمی پیام نورم و خیلی درس ها سخته برام، چون کلاس تشکیل نمیشه و مجبورم تنهایی درس بخونم. همکلاسی هام مشکلی ندارن چون یا کلاس میرن یا قبلا کلاس رفتن. سطح زبانم متوسطه، و کم و بیش از کتاب و مقاله و فیلم و آهنگ و
همیشه آرزوی یه همصحبت، یه همراه که بتونم در کنارش تمامِ خودم باشم 
پیشش، خودم را سانسور نکنم، رو داشتم
به وقتِ حرف، افکار و احساساتم رو دستچین نکنم
بدون ترس و دلهره، از دنیای افکار و احساساتم پرده بردارم
دلهره قضاوت و سرزنش!
دلهره‌ای که اشتباهی نبوده و نیست
و همیشه همراهم بوده
شده آرزو باشه براتون وقتی افکار رو،بردوشِ کلمات میذارید، مخاطب‌تون بفهمه اونارو حتی اگه هم نظر نباشه
حتی با تفاوت دیدگاهها،بتونید راحت ودر کمال احترام حرف بزنید
دانلود آهنگ جدید شاد به نام عادت دارم که بگم دوستت دارم از امیر عظیمی با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang adat daram ke begam doset daram az Amir Azimi
دانلود آهنگ عادت دارم که بگم دوست دارم امیر عظیمی
عادت دارم که بگم دوست دارم ...
عظیمی دارای یک لیست از همکاری با ارکسترهای مختلف برجسته از جمله: ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی ایران، ارکستر مجلسی تهران و بازی همراه با هنرمندان و استادان مانند حسین علیزاده، لوریس چکناواریان، شهرداد
به نام خدا 
امروز 15 بهمن
چهاردهم رو تهران گذروندم با جلسه ی بی نظیر لیدرشیپ (رهبری)خانم ارادتی
شبش زیاد نتونستم تو اتوبوس بخوابم با وجود اینکه خیلی خوابم میومد
زمان زیادی رو که تو اتوبوس بودم داشتم آهنگی که میطلبید گوش میدادم به تاریکی شب نگاه میکردم و فکر میکردم به هدفام ...البته یکمم کنجکاو شده بودم ببینم لیدر خوابه با خودشو زده به خواب
قبل از شروع جلسه دلیلم برای حضور توی اون جلسه رو نوشتم و با صد وجود تصمیم گرفتم همه نکات رو یادداشت کنمو ب
دانلود آهنگ جدید مهراد جم بنام دلی + متن +پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Music By Mehraad Jam Called DELI+Text

♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ دلی از مهراد جم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ جدید مهراد جم بنام دلی
خیلی دوست داشتم هر شب تو فکرتم که چی خوبه حالت
شاید من بد بودم نکردم خوشحالت تو که نفهمیدی کی واست میمونه
بم گفتی دیوونه ولی خدا میدونه که من دلی دوست داشتمت
آرزومه داشتنت کی تو رو نخواستمت بمون تو تو قلبم
قلب من بی رحمه میفهمه ولی عشق تو رو
من ن
سلام
من برای یه کار دانشجویی باید یه مقاله علمی رو ترجمه کنم، راستش خودم زبانم خیلی خوب نیست،  دارم از مترجم گوگل استفاده میکنم، یه جاهایی اشتباه داره که حتما باید اصلاح کنم، شما سایت یا اپی نمیشناسید که غلط نداشته باشه؟
ممنون میشم اگه تجربه ای درباره ی ترجمه مقاله دارید راهنمایی کنید.
مرتبط با کسب درآمد از راه ترجمه:
از کجا برای ترجمه زبان انگلیسی سفارش بگیرم
کسب درآمد از تایپ و ترجمه با استفاده از اینترنت
بدون مدرک، از راه ترجمه میشه کسب
Idontwannabeyouanymore(دیگه نمی خوام توباشم)
بیلی آیلیش درمورد این ترانه می گوید:این آهنگ درمورد اینه که واقعا از خودت متنفر باشی
Don't be that way
اینطوری نباش
Fall apart twice a day
که روزی دوبار از هم بپاشی 
I just wish you could feel what you say
من فقط آرزومه که بتونی اونچه که گفتیو حس کنی
Show, never tell
نشون بده،ولی هیچ وقت بازگونکن
But I know you too well
اما من میدونم که تو خودتم خیلی خوب در جریانی
Got a mood that you wish you could sell
یه حالتی که دلت میخواد می تونستی از شرش خلاص شی 
If teardrops could be bottled
اگه قطره ه
بعضی موقعا میگم ای کاش زودتر به همچین قرنطینه ای دچار میشدیم!یه سکونت اجباری توی خونه بدون حضور ویروس عزیز کرونا!کاش این فرصت برای فکر کردن به کارهام،انجام کارهایی که سالها واسشون وقت رزرو کرده بودم تا به زمان مناسب برسن،بعد کنکور،بعد این ترم،بعد تموم شدن دانشگاه،حالا بزار باشه بعد اینکه رفتم سر کار...و شروع کارهایی که همیشه از انجامشون...یجورایی میترسیدم،زودتر فراهم میشد.الان شاید بگید خیلی خودخواهی که جون کلی آدم به خطر افتادن و تو از ان

مریمِ من، می دونی داستانِ من و
تو حکایتِ چیه خواهرم؟

تو ماه آسمون قلب منی و من ماهی
برکه ی تنهایی ام

قلبِ این ماهی برای تو که ماهــــــی،
تاپ تاپ می کنه

ماهی برای دیدن ماهش از این ورِ
برکه به اون ورش در تب و تابه،

گاهی ماهِ آسمونش گم میشه، جوری
که هر چی خودشو به در و دیوار برکه می زنه اونو نمی بینه
ماهِ زیبا امّا، خرامان و آزاد در چرخشه و معلوم نیست ماهیِ قصه ی ما رو می بینه
یا نه

مریمِ من خواهرِ من ماهِ آسمونِ
دلمه

ازش دورم

چشمام روی
شور مناجاتی امام حسن و امام حسین (ع)
شب ششم محرم 98
هیئت انصار الحجه مشهد
امیر کرمانشاهی
قلبم می گه این عین یقینه

متن و سبک این شور زیبا رو
در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون

متن مداحی:

قلبم میگه این عین یقینه
این عقده نمی مونه توی سینه
پرچم یا حسن رو می بینم
از بین الحرمین مدینه
فکرشم شیرینه
حرم امام حسین توی قاب یک آئینه
چشم های من داره
حرم شلوغ آقام حسن رو می بینه
حرم رو می سازیم
ضریح و گنبد و باب الکرم رو می سازیم
حرم رو می سازیم
ز
مدتی هست به سِرِس نرفتم،دوتا بلیط گرفتم،می ریم یه
حال و هوایی عوض میکنیم و یکمم گپ می زنیم.
شکیب حوصله ی این ماجرا جویی ها رو نداشت اما پیش
خودش فکر کرد،خوب فرصتیه که این جوون رو قانع کنه دست از اصرار بیهودش برداره.
...
آرمان:جای قشنگیه
شکیب:آره هست اما اگه ایالت متحده با آزمایش های
شیمیایی و اتمی اینجا رو هم آلوده نکرده باشه،کی میدونه؟
آرمان سر صحبت رو اینطوری باز می کنه
من به این آدم ها نگاه که میکنم فرقی توی آگاهیشون
نمی بینم،امروز ما خیلی ا
دوستی نظرسنجی اینستاگرامی گذاشته بود با این سوال که:
کدوم لباس بچگی‌تونو یادتونه؟
نوشتم:
من یه پیراهن قرمز بافتنی داشتم که از نظر هنری، شاهکار بود. تلفیقی از قلاب و میل، نصفش از پایین به بالا و نصفش از بالا به پایین بافته شده بود. با دامن و آستین تور باف (کار دست مادرِ هنرمندم حفظها الله)
با دو تا دکمه طلایی نگین دار روی سرشونه که انگاری تو نگین‌هاش لامپ روشن کردند. (من فقط این دکمه‌هاشو دوست داشتم).
خیلی خوشگل بود. ولی من از رنگ قرمز متنفر بو
دوستی نظرسنجی اینستاگرامی گذاشته بود با این سوال که:
کدوم لباس بچگی‌تونو یادتونه؟
نوشتم:
من یه پیراهن قرمز بافتنی داشتم که از نظر هنری، شاهکار بود. تلفیقی از قلاب و میل، نصفش از پایین به بالا و نصفش از بالا به پایین بافته شده بود. با دامن و آستین تور باف (کار دست مادرِ هنرمندم حفظها الله)
با دو تا دکمه طلایی نگین دار روی سرشونه که انگاری تو نگین‌هاش لامپ روشن کردند. (من فقط این دکمه‌هاشو دوست داشتم).
خیلی خوشگل بود. ولی من از رنگ قرمز متنفر بو
۱》این روزا من و یکی از همکلاسیهام از طرف هلال احمر میریم برای آموزش به مردم..وخب هم من و هم خانم همکلاسی تجربه ی این مدلی تاحالا نداشتیم..و برخلاف تصورمون ، هم شرایط محیطی و هم صحبت با هر قشری از مردم و با هر نوع برخوردی ، یکی دو روز اول خیلی زیاد سخت بود...اما کم کم به خودمون مسلط شدیم و به سختی هاش عادت کردیم ...یه لحظه های شیرینی دیدم که بنظرم به همممه ی سختی کشیدن ها ارزید...برعکس یه لحظه هایی بود که یک لحظه بود و تمام اما ما رو به اندازه ی یک قرن

متن آهنگ رابطه از علیرضا روزگار کامل
فکرت منو پیرم کرد بی رحم پس پیشم برگرد Ξ∗∗
تنها توی یه ساعت یه نامرد رابطه رو سرد تر کرد ∴∝
داغون تر از قبلم من قبلا تو فکرش نبودم Ξ∗∗
من اهل انقد گریه انقد خواهش نبودم ∴∝

نبودی به فکرم یه لحظه ام همه حرفامو راحت نشد بگم Ξ∗∗
من واسه دیدنت که حاضرم تا ته دنیا برم ∴∝
کسی یه بار هم صحبتت نشه Ξ∗∗
مگه میشه که عاشقت نشه ∴∝
مگه میشه که عاشقت نشه دلم هرچی Ξ∗∗
که ازت داره میکشه خب حقشه ∴∝
بازم شب و دلتنگی

متن آهنگ رابطه از علیرضا روزگار کامل

فکرت منو پیرم کرد بی رحم پس پیشم برگرد Ξ∗∗
تنها توی یه ساعت یه نامرد رابطه رو سرد تر کرد ∴∝
داغون تر از قبلم من قبلا تو فکرش نبودم Ξ∗∗
من اهل انقد گریه انقد خواهش نبودم ∴∝

نبودی به فکرم یه لحظه ام همه حرفامو راحت نشد بگم Ξ∗∗
من واسه دیدنت که حاضرم تا ته دنیا برم ∴∝
کسی یه بار هم صحبتت نشه Ξ∗∗
مگه میشه که عاشقت نشه ∴∝
مگه میشه که عاشقت نشه دلم هرچی Ξ∗∗
که ازت داره میکشه خب حقشه ∴∝
بازم شب و دلتنگ
عارف نوشته بود: خجالت می‌کشم فردای قیامت با بدن سالم در حضور حسین بن علی(صلوات الله علیه) محشور شوم.
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «حمید (غلام‌حسین) عارف» به تاریخ ۱ خرداد ۱۳۳۶ شمسی در «داراب» (۲۴۵ کیلومتری «شیراز») متولد شد. وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل سپاه پاسداران، جامه سبز پاسداری بر تن کرد و از فرماندهان سپاه ناحیه داراب شد. «حمید» سرانجام، در تیر ماه سال ۱۳۶۱ شمسی، حینِ «عملیات رمضان» در حالی که فرماندهی یکی از گردان های

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها